Cem Yılmaz’dan nafaka tepkisi: Tabii ki oğlumu tek başıma yaptım!

Mart 2012’de nikâh masasına oturan Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, Ağustos 2012’de Kemal adında bir erkek çocukları dünyaya gelmesine rağmen Aralık 2013’te ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Oğulları Kemal’in velayetini anneye veren mahkeme, ünlü komedyenin oğlu için aylık 10 bin dolar iştirak nafakası ödemesine karar vermişti.

40 BİN TL TALEBİ!

Yılmaz, boşanmadan sekiz yıl sonra Ahu Yağtu’ya ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılıp, 40 bin TL olarak belirlenmesini talep etmişti. Mahkeme kararıyla nafakayı 70 bin TL’ye düşürülmüş; Ahu Yağtu ise karara itiraz edip, İstinaf Mahkemesi’ne başvurmuştu. Mahkeme, nafakayı tekrar 10 bin dolar olarak düzenlemişti.

CEM YILMAZ’A KÖTÜ HABER

Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, İstinaf Mahkemesi’nin kararını onadı. Bu kararla birlikte Cem Yılmaz’ın, eski eşi Ahu Yağtu’ya aylık 10 bin dolar nafaka ödemesi kesinleşmiş oldu.

“CİMRİYİM VE ÇOCUĞUMLA İLGİLENMİYORUM”

Tüm bu yaşananların ardından Cem Yılmaz, X hesabından yaptığı paylaşımla sessizliğini bozup, nafaka kararına tepki gösterdi.

Evet bütün haberler, yorumlar haklı. Cimriyim ve cocuğumla ilgilenmiyorum (bu bilinen bir gerçek). Ve tabii ki oğlumu tek başıma yaptım 🙂 İyi eğlenceler. Minik not 11 yıl önce boşandım (dünyada bir ilk).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir